OPTİMUM OTOMASYON

Omron Türkiye nin  istanbul ve Güney Marmara Omron ana bayisi.

Optimum Otomasyon Sektörde 25 yıllık deneyime sahip Omron kökenli güçlü kadrosu ile Omron ürünleri proje, satış, satış sonrası destek, PLC, Servo uygulama ve yazılım konsunda Omron’un resmi partneri olarak faaliyet göstermektedir. Özellikle Omron Servo, İnverter ve Plc konusunda güçlü bir stoğa ve bilgiye sahip firmamız yüksek kaliteli hizmet çerçevesinde ISO 9001:2008 Standartlarında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Otomasyon pazarının yavaş yavaş oluştuğu 90 yılların başında, firmalar otomasyon, otomasyon ürünleri ve uygulamaları konusunda çok bilgili değiller idi. Bu bilinç özellikle yurt dışından gelen makinalar, sistemler ve üretim hatları ile yavaş yavaş fabrikalardaki teknisyen ve mühendis arkadaşlarımızda oluşmaya başladı ve olası arızalara müdahaleler, plc sistemlerine küçük ilaveler ve yeni ilave makinalara küçük uygulamalar derken otomasyon bilgi ve tecrübesi artmaya başlandı. Günümüzde bir çok fabrika ve makina imalatçısı kendi bünyelerindeki  tecrübeli mühendis ve teknisyen arkadaşlar ile sistemlerinin bir çok noktasında otomasyonu uygulamakta ve kullanmakta.

Hal böyle iken firma tedarikçilerininde proje yapmakta yada ürün satmakta oldukları firmalar ile aynı dili konuşabilmeleri gerekmektedir. Geçmişte oluşan ve Karaköy Tarzı (Ürün kodu, fiyat, teslim ) satış dönemi artık son bulmak üzeredir. Otomasyon firmalarının yada bayilerin teknik kapasitelerini arttırıp katma değer oluşturma mantığı ile hareket etmeleri gerekmekltedir.

Optimum Otomasyon olarak bizler katma değer odaklı satış felsefemizle müşterilerimize karşı her zaman bir fark yaratmayı amaçlamaktayız. Firma kadromuz; Müdür, Teknik ve Satış Omron Türkiye kökenli olduğundan dolayı Omron ürünlerini ve uygulama alanlarını iyi derecede bilmekteyiz. Bundan dolayı her türlü sistem, makina veya ürün muadili konusunda hızlı bilgi dönüşü sağlayabilmekteyiz.

Bunların yanısıra firmamız sadece Omron ve Yaskawa ürünleri satmakda ve projelerinde kullanmakta olduğundan dolayı stok bütçesinide sadace Omron ve Yaskawa ürünlerinde kullanmaktadır. Bundan dolayı çok ciddi bir Omron ve Yaskawa stoğu mevcuttur. Müşterilerimiz ile olan birlikteliğimizin devamını sağlamak içinde bunu yapmak zorunda olduğumuzun bilincindeyiz.

Omron ve Yaskawa ürünlerinde Proje, Yazılım,  Hızlı çözüm, Stok, Teknik Destek  ve Fiyat  konularında iddalıyız. Lütfen bize ulaşın tanışalım, sizlere desteğe hazırız...

ATAŞEHİR İSTANBUL MERKEZ

NİLÜFER BURSA ŞUBEMİZ